VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Передмова

 

Електронний підручник з предмета «Основи радіоелектроніки» розроблений відповідно до навчальної програми Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, кваліфікація 3 розряд ( 92 години).

Даний підручник складається з 12 тем, які висвітлюють процеси генерування, формування, перетворення, передачі, приймання та оброблення інформаційних сигналів.

У вступних темах (1, 2) наведено класифікацію сигналів та подається їх характеристика. Особливості поширення радіохвиль у Земних умовах, конструкції та параметри приймальних і передавальних антен розкрито в третій темі. Четверта є значимою з точки зору елементної бази радіотехнічних пристроїв. Наступні теми присвячені розгляду принципів роботи радіотехнічних пристроїв, що безпосередньо здійснюють формування, передачу, приймання і оброблення сигналів та перетворюють їх у форму, зручну для сприймання людиною. Підручник містить також запитання для самоконтролю учнів з усіх тем навчальної програми.

Теоретичний матеріал супроводжують пояснюючі малюнки, графіки, діаграми.

Прокоментувати:

вгору